Vnitřní materiály

parketový olejParketový olej

Parketový olej je směsí precizních přírodních olejů, které jsou obohacené pryskyřicí, aby byly voděodolné. Restaurují dřevo a jeho originální krásu. Výrobek byl speciálně vytvořen pro neošetřené povrchy dřeva. Je vodu odpuzující a odolný proti některým povrch poškozujícím kapalinám. Ideální pro přípravu všech typů neošetřených dřevěných podlah.

Dostupný v následujícím lesku:

  • 10% hluboký mat
  • 30% mat
  • 60%pololesk

Vydatnost: 10-14 m2/lt

Objednací kód:
BR4951-10 - 5 lit. balení - 10% lesk
BR4951-30 - 5 lit. balení - 30% lesk
BR4951-60 - 5 lit. balení - 60% lesk

tvrdovoskTvrdovosk parketový olej 1030

Tvrdovosk parketový olej 1030 je směsí precizních přírodních olejů, které jsou podpořeny pryskyřicí, aby byly vodě odolné a obohaceny mikronizovanými přírodními vosky, které restaurují dřevo do jeho originální krásy. Výrobek byl speciálně vytvořen pro neošetřené povrchy dřeva. Je vodu odpuzující a odolný proti některým povrch poškozujícím kapalinám. Ideální pro přípravu všech typů neošetřených dřevěných podlah. Přídavek speciálních vosků umožňuje dosáhnout přírodní dekorativní efekt se stejnou odolností proti oděru, ale s větší měkkostí dotyku a zvýšeným matným dojmem.

Vydatnost: 10-14 m2/lt

Objednací kód:
BR4951-HW - 5 lit. balení

tvrdý nábytkový olejTvrdý nábytkový olej

Směs prestižně modifikovaných přírodních olejů pro úpravy a dokončení všech neupravených dřevěných povrchů. Pozoruhodná tvrdost s optimální rezistencí k vodě. Snadno se aplikuje a je perfektní pro obnovení a speciální údržbu olejem ošetřených povrchů. Je možno ho natírat štětcem, válečkem nebo i stříkat.

Úrovně lesku: 30%mat

Vydatnost: 12-14 m2/lt

Objednací kód:
BR4903 - 5 lit. balení

eco premiumECO Premium parketový olej

Perfektní pro všechny nedokončené, čerstvě obroušené a položené podlahy z jakéhokoli řeziva. Vhodný pro ošetření velkých prostor a měl by být aplikován s pomocí leštícího stroje. Lze jej použít na neošetřené a louhem předem upravené dřevo, jako jsou vnitřní podlahy, schody, desky a nábytek. Neobsahuje VOC. Je tvořen 100% ekologickými a biodegradovatelnými surovinami. Perfektní pro aplikaci natěračským válečkem.

Vydatnost: 10-14 m2/lt.

Objednací kód:
BRVOC4954 - 20 lit. balení

Nabídku laků a ostatních materiálů najdetete na stránkách www.milesi.cz